>>Filmy @ Seriály O*N*L*I*N*E <<<

>Komedie

divx stahnete ZDE


Robbyho nejlepší kamarád je bývalý policejní pes Marlowe. Jednoho dne přijde smutná událost, pejska porazí auto. Pro Robbyho je to hrozné, ale hned večer se stane zvláštní věc. Když zapíská na píšťalku, objeví se Marlowe jako duch. Robby se nejdřív pořádně vyleká, ale pak si uvědomí, že je to vlastně skvělé. Jeho kamarád je pořád tady a spolu můžou zažít další legraci! A protože je Marlowe policejní pes, vyřeší i případ zlodějské party, která řádí v okolí.
Posledni komentare
20.02.2011 13:51:35: sexcrew.cz sexcrew.cz sexcrew.cz sexcrew.cz sexcrew.cz sexcrew.cz sexcrew.cz sexcrew.cz sexcrew.cz s...

VALL-I je robot, který byl součástí gigantického programu na úklid a vyčištění Země, aby byla opět obyvatelná. Tento projekt ale selhal a VALL-I je poslední takový robot, který na Zemi zbyl a všechna práce zůstala pouze na něm. Po dlouhá staletí mechanicky provádí zadaný úkol, vše se ale změní, když se objeví EVE, robot vyslaný z družice, která přiletěla zjistit stav úklidových prací. A VALL-I pozná, co je to láska…

Poté co prodal zápas svého týmu a byl vyloučen z fotbalové ligy, v opilosti ukradne auto své přítelkyně a po honičce s policií je zavřen na 3 roky do věznice, kde dozorci mají své pravidla. Paul Crew (A. Sandler), hráč amerického fotbalu, se snaží sestavit tým z vězňů, kteří svedou boj s dozorci. Jenže dozorci mají vždy navrch a nikdo z vězňů se nechce dostat do problémů. Crew má proto hodně práce se sháněním týmu a ještě mu jde o krk.


Režisér David Wain sa nechal inšpirovať bibliou a to konkrétne desatorom božských prikázaní. Natočil desať rôznych príbehov, v každom z nich je prepierané jedno z prikázaní, sú navzájom poprepletané a dohromady vytvárajú mozaiku dnešnej modernej doby. Ako vyprávač a spojovateľ medzi príbehmi tu vystupuje Paul Rudd. Okrem neho sa vo filme objaví množstvo známych hereckých tvári.


Ghettem se šíří panika. Tajemný „Muž“ zásobuje místní sirotčinec heroinem a jím distribuovaný populární alkoholický nápoj způsobuje fatální vedlejší účinky. Poté, co „Muž“ vykoná pomstu na jednom ze svých dealerů, vstupuje na scénu bratr oběti, všemi obdivovaný a zároveň obávaný titulní hrdina. Na cestu za pomstou se vydává vybaven střelnými zbraněmi, nunčaky a neodolatelně břitkými hláškami. Tři desítky let po vzniku nejslavnějších blaxploitation filmů natočil Scott Sanders poctu žánru, jež je zároveň jeho mimořádně povedenou parodií. Tvůrci si utahují z nejednoho klišé, ovšem silný satirický podtón zaručuje, že o zábavu budou mít postaráno i ti, kterým tituly kultovních filmů Shaft nebo Sweet Sweetback’s Baadassss Song nic neříkají. V hlavní roli jednoho z největších diváckých hitů letošního festivalu Sundance se představí herec, scenárista a majitel černého pásu v sedmi bojových uměních Michael Jai White.

Tlupa zabijáků (sexy vražedkyně, šílený chirurg, mistr masek, rodina pošahaných nacistů) jsou najati na provedení atentátu na Waltera Weeda (Tom Berenger), analitika FBI. Speciální tým agentů ho musí ochránit do určité hodiny v určitý den, v níž je potřeba úkol splnit, jinak zabijáci nedostanou zaplaceno. Kontrakt vypsal záhadný Hal Leuco. Podaří se odhalit jeho totožnost a podaří se ochránit Waltera?

Šestadvacetiletá Chloe žije sama v malém pařížském bytě, v němž tráví většinu času sledováním filmů a nekonečným sněním. Občas zavítá k excentrickému páru sousedů nebo k svému otci, rovněž zasněnému samotáři. Jack, třicetiletý Američan, právě vyhrál pobyt v Paříži, který věnoval své přítelkyni. Ta se mu však odměnila nečekaným rozchodem, proto se vydává na cestu sám vybaven kufrem po otci, na kterém obzvláště lpí. Životy Chloe a Jacka se protnou díky náhodné záměně kufrů na letišti. Pro Chloe znamená tajemný, cizí kufr vytržení z nudné reality, zamiluje se do jeho obsahu a vysní si jeho majitele jako svého ideálního partnera. Rozhodne se stůj co stůj zjistit jeho identitu.

Dan Burns (Steve Carell) je vdovec, starajúci sa len o svoje tri dcéry. O všetko ostatné prestal mať záujem, uzavrel sa do seba a ubíja sa depresiami. Ako to už býva, jedného dňa stretne v knihkupectve krásnu ženu, ktorá by mu mohla dodať chuť do nového života. Má to však jeden háčik, Marie (Juliette Binoche) už niekoho má a nie je to nikto iný, ako Danov mladší brat Mitch.

Když je Shelly vyhozena na dlažbu a nemá kam jít, potká partu dívek, z místní vysoké školy, které jsou naprostým opakem jí - nedbají o sebe a zajímá je spíš jejich inteligence, než půvab. A tak si Shelly řekne, že s tím něco udělá. A jak tak dívky zasvěcuje do světa šminků, make-upu a přenádherných šatů, zjistí jednu důležitou věc - být pěkná není v životě to nejdůležitější…

George je veľmi úspešný javiskový komik. Dozvie sa však, že trpí nevyliečiteľnou chorobou krvi a zostáva mu menej ako rok života. Irovi sa črtá kariéra skvelého komika a jeho úloha je nahradiť Georgovu javiskovú rolu. Jednej noci sa stretnú vystupujúc v tom istom podniku a George si ho všimne. George si ho najme ako pomocníka a stanú sa priateľmi…

Vedle restaurace Shinanigans otevřel jeden z jejích bývalých zaměstnanců konkurenční podnik Ta-Ta´s, který ji připravuje o zákazníky a tím i o zisk. Zoufalý vedoucí Shinanigans touží po povýšení a aby ho dosáhnul, musí mít obrat za večer 9 tisíc dolarů. Zaměstnancům tedy namluví, že pokud zisku nedosáhnou, restaurace bude uzavřena. Ti se tedy snaží zisku všemi možnými způsoby dosáhnout…

Střední škola končí oním večerem. Promovací ples. A právě Danny (Steven Kaplan) si s tím dal záležet. Zarezervoval hotel, limuzínu a koupil si nový oblek, a to všecko ho stálo 600 dolarů. Jen jedna věc mu chybí. Holka. Napříč radám od svých rodičů a svého nejlepšího kámoše. Nejhorší však je, že i ten nejhorší blb na škole si sehnal holku, ale taky má i hotelový pokoj. Dannyho hledání propukne v paniku.

Mladý boxer, Izzy Daniels, kterého trénuje jeho otec, se skamarádí s Mary a jejími dvěma kamarádkami a stane se členem jejich Double dutch teamu - skákání a tanec se švihadly. Tajně s nimi chodí trénovat, aby to nikdo nevěděl. Díky jeho největšímu nepřáteli se to dozví celá škola i jeho táta, a musí čelit rozhodnutí, bud box nebo double dutch.

Taxikár Daniel už po tretíkrát štartuje svoju “štyristošestku”, aby narobil poriadok v marseillských uliciach. Tie sú totiž teraz, pred Vianocami, ideálnym “pôsobiskom” pre zloduchov z Číny vykrádajúcich jeden obchod za druhým. A ako by toho nebolo habadej, Danielovi začína ešte aj škrípať vzťah s Lilly, ktorá sa o jeho lásku nemieni deliť s nejakým autom.

Ariane a Hugo chtějí uniknout z rutiny svého desetiletého manželství. Začínají si připadat jako ten křeček, co se věčně lopotí v kole a proto se rozhodnou k zásadní změně - vymění si své životní úlohy. Ona je náhle šéfovou společnosti, půjčující stavební zařízení. On se zas pokouší převzít roli podomního prodavače šperků… Je ale život opravdu lepší, když ho žijete na druhé straně postele?
1  
2  
3  
 
Katalog 1x.cz CZIN.eu Textová a popunder reklama od Nejmedia Zvýšte si návštevnosť svojich webstránok ZDARMA - autosurf.sk http://autohits.dk/validation.asp?Email=wozzii@centrum.cz&UserID=1099599625&Code=bc9fdc3c1544355dc87eedf493b5d1c0>Email address verify http://ShalomAutoHits.com/validation.asp?Email=wozzii@centrum.cz&UserID=132737&Code=b5881af3ada659325428e709e1fb8762>Email address verify Sledujte filmy a serialy v nejvyšší kvalitě zcela zdarma jen u nás! Katalog